Výpočet rozvrhu pracovních směn

Vzali jste práci s danou frekvencí (například 3 pracovní dny a 1 den volna) a chcete mít před očima výhodnou tabulku pracovních dnů?

Upozorňujeme na unikátní nástroj, kde se všechna data potřebná pro výpočty zobrazují pouze ve třech polích:

  • v prvním poli kalendáře vyberte první pracovní den;
  • ve druhém poli uveďte počet pracovních dnů vhodných za sebou;
  • ve třetím poli – počet víkendů v řadě.

V případě potřeby si můžete vybrat počet zobrazených měsíců a počet pracovních hodin na směnu – to vám umožní přesně vypočítat odpracované hodiny za měsíc, což přímo ovlivňuje vaši mzdu.

Uveďme příklad

Jako první pracovní den zvolíme 03.08.2024 a pořadí pracovních dnů nastavíme na 3.1. (3 pracovní dny, 1 den volno). V případě potřeby upravte hodnoty polí „hodin na směnu“ a „počet měsíců“ – klikněte na „vypočítat“. Výsledek výpočtů je na snímku obrazovky níže:

Výpočet rozvrhu pracovních směn

Pokud potřebujete výsledky vytisknout nebo uložit ve formátu obrázku, zobrazí se pod tabulkami příslušná tlačítka.

Proč potřebujete počítat pracovní směny online? Kromě možnosti neustále si na stole udržovat rozvrh pracovních směn může vyvstat otázka: připadá nějaký svátek na pracovní den? Bude můj BD pracovní den – nebo víkend? Pokud vás takové otázky zajímají, je pro vás určen náš nástroj pro online výpočet směnného provozu.

Nějaké nápady?

Máte nápady na vylepšení tohoto nástroje nebo nápady na nové úkoly? Napište nám je do komentářů, uvítáme vaše návrhy a pokusíme se je co nejvíce realizovat.