Online těhotenská kalkulačka (těhotenský kalendář)

Termín porodu neznám

První den poslední menstruace:

Průměrná délka cyklu:

Znám svůj termín porodu

Datum narození:

Těhotenství, porod a mateřství jsou jedny z nejdůležitějších etap v životě ženy. Proto je obzvláště důležité se na každou z těchto fází předem připravit. Nabízíme vám velmi praktickou online těhotenskou kalkulačku, která vám na základě minimálních údajů, které má každá žena k dispozici, snadno ukáže důležité milníky vašeho těhotenství až po porod.

DŮLEŽITÉ: kalkulačka má informativní charakter a není doporučením, údaje v ní jsou zprůměrovány podle obecných statistických údajů a nezohledňují individuální zvláštnosti vývoje plodu, průběh těhotenství, přesný den narození dítěte. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na svého lékaře.

Kalkulačka průběhu těhotenství má dva hlavní body:

  • Pokud je těhotenství ještě v počátečním stádiu, můžete vycházet ze dvou základních parametrů: prvního dne poslední menstruace před početím a průměrné délky cyklu. Skript pak na základě zprůměrovaných údajů vypočítá možné datum početí, data trimestrů těhotenství a možné datum porodu.
  • Pokud lékař přibližně naplánoval datum porodu, lze z tohoto data vypočítat opačný postup a výstupem je rovněž přibližné datum početí, data trimestrů a přibližný týden těhotenství.